top of page

02 Kasım Cmt

|

Tasarlayanlar @ Atölye Cana Begüm Özgür

Kağıt Yapımı 101

Günümüzde kullanılan malzemelerin kaynağı, üretim şekilleri, hangi koşullarda üretildiği ve kullanıldıktan sonra geri dönüştürülüp dönüştürülemeyeceği oldukça önemli bir konu. Bu eğitimde kullanılmış kağıtları geri dönüştürerek sürdürülebilir bir yöntemle yeni kağıtlar üreteceğiz.

Kağıt Yapımı 101

Yer & Zaman

02 Kas 2019 13:00 – 17:00

Tasarlayanlar @ Atölye Cana Begüm Özgür, Arnavutköy Mahallesi, Beyazgül Sk. 63a, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Turkey

Etkinlik Hakkında

Günümüzde kullanılan malzemelerin kaynağı, üretim şekilleri, hangi koşullarda üretildiği ve kullanıldıktan sonra geri dönüştürülüp dönüştürülemeyeceği oldukça önemli bir konu. Bu atölyede günlük hayatta en çok kullandığımız malzemelerden olan kağıt için alternatif bir üretim süreci deneyimleyeceğiz. Kağıt yağımı hakkında temel bilgiler edindikten sonra malzeme, doku ve renk özelliklerini öğreneceğiz. 

Etkinliğimiz 8 kişi kontenjanlıdır. 

Katılım ücreti 180TL ‘dir.

Katılım için kayıt ol olduktan sonra, ekibimiz sizinle iletişime geçip  ödeme bilgilerini paylaşacaktır.

Ödeme aldığımızda atölyedeki yeriniz onaylanmış olacak.

Etkinlik Adres:

Arnavutköy Mahallesi, Beyazgül Sk. 63a, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Turkey

İletişim:

editor@tasarlayanlar.com

Atölye içeriği;

1. Adım

Atölyede el yapımı kağıt hakkında temel bilgileri öğreneceğiz. Katılımcılar atölye sonunda evde nasıl kağıt yapabileceklerini, kağıt yapımı için hangi malzemelerin kullanıldığını, hangi kağıtları kullanabileceklerini, kağıt yapma yöntemlerini ve yaptıkları kağıtları nasıl farklılaştırabileceklerini -renk, doku, kalınlık, vb.- öğrenecekler.

2. Adım

Kağıt ve el yapımı kağıt hakkında teorik bilgilerden sonra eğitmenimizin yaptığı kağıtlardan örnekler görüp bizim için hazırladığı sunumu izleyeceğiz. El yapımı kağıdın nasıl yapıldığını uygulamalı olarak seyredeceğiz.

3.Adım

Öğrendiklerimizi pratiğe dökme zamanı. Sırayla her bir katılımcıya kağıdın nasıl yapıldığını öğrenecek ve eğitmenimizle beraber yapacak. 

Bilet

Fiyat

Adet

Toplam

  • Kağıt Yapımı 101

    ₺180,00

    ₺180,00

    0

    ₺0,00

Toplam

₺0,00

Etkinliği Paylaş

bottom of page