top of page

PATTERNITY + John Lewis


Desenlerin usta kullanıcısı Londra bazlı stüdyo Patternity ünlü mağaza zinciri John Lewis için yepyeni bir koleksiyon hazırladı.

100+ parçadan oluşan, moda ve ev dekorasyonunu kapsayan koleksiyon, insanların günlük hayat tempolarını yavaşlatmak, cesaretlendirmek, zihinsel benliğine fark ettirmek ve yaşam kalitesini artırmak için tasarlanmış.

2009 yılında Anna Murray ve Grace Winteringham tarafında kurulan kült desen ve doku uzmanı PATTERNITY hayatın içinde desenleri deşifre ediyor. Desenlerin gücüne inanan ve onlardan ilham alan ikili dünyanın lider desen imaj arşivinin de sahibi.

PATTERNITY kısa sürede ödüllü bir portal ve etkinlikleri, eğitim ve marka işbirlikleri ile insanların etrafında bulunan görünen ve görünmeyen desenlerin farkına varmalarını sağlayan bir stüdyo haline geldi.Ürünleri dünyada bir çok platformda sergilenen PATTERNITY’nin aynı zamanda ‘A New Way of Seeing’ ve ‘Be Great, Be Grateful’ adında iki adet kitabı var.

PATTERNITY + John Lewis işbirliğiyle tasarlanan ürünler pozitif yaşam için desenleri hayatın bir parçası haline getirmeyi hedefliyor.

PATTERNITY ’nin kurucuları Anna ve Grace ile proje boyunca yakın çalışan John Lewis ekibi hayatımızı oluşturan desenler ve objeler üzerine odaklanarak güçlü bir koleksiyon oluşturmuşlar. Atletik kıyafetlerden, yastıklara günlük meditatif ritüeller yaratmak için tasarlanmış koleksiyon kullanıcının günlük hayatında zevk alacağı anlar ve mekanlar yaratmak istiyor.

Güçlü desenleriyle ünlü PATTERNITY'nin POSITIVE PATTERNS koleksiyonuna bir göz atın...

Öne Çıkanlar

bottom of page