top of page

Current Table | Caventou

Evdeki mobilyalarınız enerji üretse ne kadar iyi olurdu değil mi? Caventou markası solar teknolijiyi yeniden tanımlayıp bu teknolojiyi günlük yaşam objelerine entegre ediyor.

Marjan Van Aubel ve Peter Krige'nin kurduğu Caventou, sıradışı düşünce tarzları ve evdeki enerji üretimini sağlayan eşsiz ürünleriyle Wallpaper Design Award ve Dutch Radical Pioneer gibi birçok ödül kazandı. Yaratıcı stüdyo, solar teknolojiyi hayatın doğal bir parçası haline getirip mobilyalarımıza entegre etmeyi hedefliyor. Bu amaçla yola çıkan Caventou'nun ilk ürünlerinden biri Current Table.

Current Table, yaşam alanlarınız için alternatif bir enerji kaynağı. Adeta fotosentez yapan bu masalar, içinde bulunan solar hücreler sayesinde enerji üretiyorlar. Güneş ışıktan enerji üreten bu solar hücreler, renklere hassaslıkları sayesinde gün ışığının yanı sıra mekan aydınlatmalarından da enerji üretebiliyorlar.

Dışarıdan başka enerji kablosuna ihtiyaç duymayan Current Table oldukça etkili. Gün ışığından elektrik üreten bu masalarda telefon, tablet gibi elektronik aletlerinizi rahatça şarj edebilirsiniz. Telefonunuza akıllı uygulamalarla bağlanan Current Table'ın ne kadar enerji biriktirdiğini ve ışık yüksekliğini bu uygulamalardan ölçebilirsiniz.

Etiketler:

Öne Çıkanlar

bottom of page