top of page

ATÖLYE | Mimar


Yaratıcı, organize ve motive bir mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

Sorumluluklar – Şematik tasarım ve uygulama çizimi aşamalarında görev alma, – 3B görselleştirme, – Malzeme araştırması yapma ve firmalarla iletişim hâlinde olma, – Proje bütçesi hazırlama.

İstenilen nitelik ve deneyimler – Mimarlık lisans derecesi (Tercihen yüksek lisans), – Minimum 3 yıl çalışma tecrübesi, – Şematik tasarım ve uygulama çizimi aşamasında görev almış olma ve mühendislik koordinasyonu tecrübesi, – Rhino, 3ds max, Illustrator, Photoshop, Indesign, Lightroom, Autocad programlarını ileri düzeyde kullanabilme, – Rendering deneyimi (Vray, 3Dmax, vb), – Mobilya tasarım deneyimi, – DSLR fotoğraf makinesi kullanabilme, – 3B yazıcı, lazer kesim, CNC gibi prototipleme araçlarını kullanabilme, – Kuvvetli sözlü ve yazılı iletişim ve empati yetisi, – İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce.

Tercihen istenilen nitelikler – Yüksek lisans derecesi olması, – Google docs, Sheets, Slides kullanım tecrübesi, – Asana, Basecamp, Trello veya benzer araçlarda kullanım tecrübesi, – Minimum 1 yıl yurtdışı tecrübesi.

Ne sunuyoruz? – İlham veren, dinamik bir mekân, komünite ve çalışma ortamı, – Türkiye’de alanında lider kurumlar ve uluslararası kurumlarla stratejik önemde projelerde çalışma fırsatı, – Sürekli öğrenmeyi gözeten disiplinlerötesi bir iş akışı, – Özel sağlık sigortası, yemek kartı ve spor salonu üyeliği.

Başvuru için tıklayın!

Etiketler:

Öne Çıkanlar

bottom of page