top of page

Doolight I Modüler Akıllı Avize


Doosan Baek tarafından tasarlanan Modüler Doolight Avize sunduğu özellikler sayesinde bizleri etkilemeyi başarıyor. Aydınlatmadan beklediğimiz özellikler genelde işlevselliğinin yanı sıra dekoratif de olmasıdır. Fakat Doolight bu konuda kullanıcılara fazlasını sunuyor.

Modüler sistemi, tasarımdaki detayları, malzeme seçimleri, formu ve ışığın kullanım şekli gibi bir çok özellik barındırıyor. Modüler sistemleri birleştirerek, ışığı insanları bir araya toplayan kaynak olarak gören tasarımcı, yeni ve heyecan verici deneyimler sunmayı amaçlıyor.

Doolight, evinizin herhangi bir bölümünde sınırsız olarak yerleştirilebilir ve taşınabilir bir lamba olarak da kullanılabilir. Led’ler yumuşak ve silikon bir yüzeyden üretildiği için ışığı doğru bir şekilde dağıtır ve kırılmaz. Tamamen şarj edilmiş bir batarya 3 güne kadar kullanım sağlar. Avizelerinize Doolight’ı ekleyerek farklı bir tasarım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kablosuz şarj tabanı da barındırır. Yaprak taban olarak tanımlanan kısımda ise tek bir Doolight için kablosuz şarj olma istasyonu oluşturur ve bu sayede Doolight’ı masa lambası gibi bireysel de kullanabilme şansınız olur. Mobil uygulamasıyla da desteklenen bu ürün ile ışığın parlaklığı ve ya ışığı kapama/açma gibi özelliklerle kontrol edilmesine yardımcı olur. Işıklar şimdi sesli komutlarla bile, onları Alexa ile kontrol etmenize izin veriyor. Işıklar tıpkı şarap kadehi gibi çiçek şeklindeki bir yuvaya takılıyor ve kablosuz şarj teknolojisi kullanarak şarj oluyor. Bu sayede çoğu aydınlatmadan farklı deneyimler sunan Doolight sunduğu özelliklerle farklı imkanlar sağlıyor.

Öne Çıkanlar

bottom of page