top of page

Evden katılabileceğiniz online eğitim ve etkinlikler 30 Mart 2020-03 Nisan 2020

Covid-19 sebebiyle hala global olarak sosyal izolasyondayız. Bu süreçte sosyalleşme, öğrenme, eğlenme hatta çalışma şekillerimizin nasıl değiştiğine, dijitalleştiğine şahit oluyoruz. Her şeyi evde yapıyoruz ve evde geçirecek çok fazla vaktimiz var. Bu süreci verimli geçirebilmeniz için evden online katılabileceğiniz eğitimleri ve tasarım etkinliklerini her hafta yazacağız. 30 Mart-3 Nisan 2020 haftası için seçtiklerimiz:

Creative Career Design: Community is Key - Creative Mornings Nashville

30 Mart 18:00-20:00 (Nashville yerel saati ile)

Creative Mornings, ilham verici konuşmadan oluşan bir etkinlik serisi. Dünya’nın çeşitli yerlerinde düzenleniyor. Etkinlikler ücretsiz ve herkese açık. Creative Morning de korona virüs sebebiyle etkinliklerini dijital ortama taşıdığını geçen hafta duyurmuştuk. Bu haftaki etkinliklerinden biri de Creative Career Design: Community is Key.

Alanında başarılı üç konuşmacıya yer verilen zoomda gerçekleşecek etkinliğin detaylarına ulaşmak kayıt yaptırmak için creativemornings.com/talks/virtual-fieldtrips-creative-career-design-community-is-key adresine gidebilirsiniz.

Summit Conference - Adobe

31 Mart, 8:30am PDT

Adobe Summit her yıl, müşteri deneyimi yönetiminin geleceği hakkında konuşmak, en son ürün ve platform yeniliklerini ortaya çıkarmak ve ilham vermek için dünyanın dört bir yanından insanları buluşturuyor. Covid-19 salgını sebebi ile bu yılki Adobe Summit'in Las Vegas'taki canlı etkinliği iptal edilerek çevrimiçi bir etkinlik haline getirilmiş. Adobe Summit'i dijital olarak deneyimleyebilecek olmak oldukça heyecanlı. Detaylı bilgi ve kayıt olmak için summit.adobe.com adresini ziyaret edin.