top of page

Evden katılabileceğiniz online eğitim ve etkinlikler 13-17 Nisan 2020

Bu hafta evden katılabileceğiniz 5 online eğitimi ve tasarım etkinliğini görmek için okumaya devam edin. 13-17 Nisan 2020 haftası için seçtiklerimiz:

Chapter Launch Gathering! - OpenIdeo

14 Nisan Salı, 20:00 - 21:00 AEST

OpenIdeo Melborn lansmanı için kendilerini tanıtmak ve topluluğu büyütmek için çevrimiçi konferans düzenliyor. Bu etkinlikte, OpenIdeo kendilerini tanıtırken ve katılımcıları da tanımak eğlenceli aktivitelere yer verecek. Etkinlikte katılımcılar korona virüs salgını süresince nasıl iyilik halini koruyabilir keşfedecek. OpenIdeo’nun düzenlediği bu etkinlik tamamen ücretsiz ve insan merkezli tasarım bilgisi gerektirmiyor. OpenIdeo kominitesine dail olmak için güzel bir fırsat. Etkinliğe katılmak için bu adresten kayıt olabilirsiniz.

UX Kullanıcı Deneyimi Tasarımı Webinar - BilgeAdam Teknoloji

15 Nisan Çarşamba, 19:15

BilgeAdam Teknoloji sosyal izolasyon döneminde çeşitli konular üzerinde webinarlar düzenliyor. Tasarım ve Dijital Medya Webinarları serisinde UX Tasarımcısı Sezen Altun'un konuşmacı olarak yer aldığı bir webinar düzenliyor. Dijital tasarımla igileniyorsanız bu konuşmayı kaçırmayın. Etkinliğe katılmak için BilgeAdam Teknoloji'nin kommunity sayfasından kayıt olabilirsiniz.

This is not a Workshop w/Donatella Caggiano - Creative Mornings

16 Nisan Perşembe, 6:30pm - 7:30pm CEST

Creative Mornings Milano, kendini creative hacker olarak tanımlayan olan Donatella Caggiano ile özel 30 dakikalık online bir etkinlik düzenliyor. Yaratıcı rahatlama vaadeden etkinlikte katılımcılar yavaş ve belirsiz zamanlara nasıl teslim olunacağını keşfedecek. Etkinlik için gereken tek şey zaman, bir parça kağıt ve bir kalem. Donatella Caggiano, hikaye anlatımı ve stratejisi ile değişim ve dönüşüm süreçlerine yaratıcılığı uygulamak için çalışıyor. Caggiano, markalar, şirketler ve organizasyonlar için tasarım ve inovasyon deneyimlerinin stratejik kolaylaştırıcısı, topluluk etkinliklerinin yaratıcısı, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve kültürel kurumlar için dönüşüm deneyimlerinin küratörü, misafir öğretim görevlisi ve konuşmacı. Bu ilgi çekici etkinliğe katılmak istiyorsanız creativemornings.com/talks/this-is-not-a-workshop adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.