top of page

Tasarlayanlar Drawing Club başlıyor!

Takvimlerinizde yeni bir etkinlik serisine yer açın çünkü Tasarlayanlar olarak online workshop etkinliklerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu dönemde beraber bir şeyler yapmanın, sosyalleşmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Beraber üretelim, beraber çizelim diye ilk etkinliğimiz Ice Lettering ile birlikte Drawing Club!

Seri olarak gerçekleşecek Drawing Club buluşmaları 28 Nisan Salı günü saat 19.00'da başlıyor. Online buluşmalarımızda suluboya illustrasyonları ve kaligrafi çalışmaları ile tanıdığımız Ice Lettering kurucusu İlke Cemre Engüdar yürütücülüğünde hep beraber çiziyoruz, boyuyoruz. Temel suluboya tekniklerini öğrenerek beraber çizeceğimiz Drawing Club buluşmalarına davetlisiniz.

Biz sizlerle yeniden buluşmak, beraber üretmek için çok heyecanlıyız! Önceki etkinliklerimize göz atmak isterseniz bu linkten keşfedebilirsiniz.

Sulu boyalarınız hazırsa hadi gelin!

İlk sulu boya dersimizde 20-25 dakikalık temel suluboya kuralları eğitimi, ıslak zemine boya uygulaması ve renk geçişi teknikleri gösterilecek. Teknik gösteriminin ardından öğrenciler belirlenen bahar temalı limon çizimini gerçekleştirecekler.

Ev ahalisiyle birlikte suluboyalarınız fırçalarınız hazırsa, 28 Nisan günü zoomda buluşalım.

Tarih: 28 Nisan 2020, 19:00

Eğitmen: Cemre Engüdar

Gereken Malzemeler:

Fırça Suluboya120 -200 gr

Kağıt

Bardak

Su

Kağıt Havlu

Suluboyanız yok diye endişeleniyorsanız hemen bu linkten sipariş verebilirsiniz. Etkinliğe kommunity sayfamız aracılığıla hemen bilet alabilirsiniz.