top of page

Evden katılabileceğiniz online etkinlik ve eğitimler 20-24 Nisan

Sosyal izolasyonda etkinlikler, konserler, konferanslar evlerimize gelmeye devam ediyor. Ben de olabildiğince bu etkinliklere katılıp bu yeni sosyelleşme biçiminde insanlarla buluşmaya, eğitimlere katılmaya, yaratıcılığımı beslemeye gayret ediyorum. Bu hafta sizin için seçtiğim evden katılabileceğiniz beş online etkinlik ve eğitimi görmek için okumaya devam edin.

Nil Kocamangil Anlatımlı Konseri - Yapıkredi Bomontiada Salı Klasikleri

21 Nisan Salı, saat 20.00

Bomontiada, Salı Klasikleri konser serisi canlı yayın üzerinden devam ediyor. Ünlü Viyolonsel Sanatçısı Nil Kocamangil'in hem Johann Sebastian Bach ve Gaspar Cassadó’nun eserlerini çalacağı hem de bu iki efsaneyi bize anlatacağı anlatımlı konser Yapı Kredi bomontiada Instagram hesabında canlı yayınlanacak. Akşamınıza klasik müzik notaları eklemek isterseniz bu konser tam size göre.

Workplace - Gary Hustwit

21 Nisan'a kadar ücretsiz erişim

Ünlü yönetmen Hustwit'in pandemi döneminde bütün filmlerini ücretsiz erişime açtığını geçtiğimiz haftalarda yazmıştım. Hustwit, bu hafta "Workplace" yapımını ücretsiz erişime açmış. 2016 yapımı film, ofislerin gelecekte neye evrileceğini konu alıyor. Hepimizin evlerde çalıştığı evlerin ofise dönüştüğü, geleneksel ofislerin varlığını sorguladığımız bu dönemde Workplace filmini izlemek isterseniz linke tıklayıp ücretsiz izleyebilirsiniz. Filmde Bob Greenberg, Norman Foster, Nick Law, Barry Wacksman, Chris West, Nikil Saval, Julia Goldberg, Primo Orpilla, Amanda Carroll ve daha birçok başarılı isim yer alıyor.

Evdeki Yaratıcılar/ Atıl Aggündüz

22 Nisan Çarşamba, 20.00-20.30

ATÖLYE ve Bigumigu iş birliğinde gerçekleşen, Yeni Yaratıcılar etkinlik serisini evlerimize taşınıyor. Evdeki Yarat