top of page

Drawing Club buluşmaları devam ediyor!


Geçtiğimiz haftalarda sizlerle buluşup beraber üreteceğimiz, çizeceğimiz etkinliğimiz Drawing Club'ın müjdesini vermiştik. Bir önceki Drawing Club buluşmasını kaçırdıysanız üzülmeyin, çünkü buluşmalar devam ediyor. Daha önce hiç Drawing Club'a katılmadıysanız 13 Mayıs'taki online workshopa davetlisiniz!

13 Mayıs Çarşamba günü tekrar hep beraber buluşup, Ice Lettering kurucusu kaligrafileri ve illüstrasyonları ile tanıdığımız Cemre Engüdar yürütücülüğünde sulu boya tekniklerini öğreniyoruz. Bu buluşmada belirlenen figürlerle kompozisyon oluşturmayı öğreneceğiz. Hepimiz evlerimizde geçirdiğimiz bu baharı illüstrayonlarımızla renklendirelim.

Suluboyalarınız hazırsa, 13 Mayıs'ta buluşalım!

Yeni normale alışmaya çalıştığım bu günlerde gelecek buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. İlk buluşmada Drawing Club sayesinde tanıştığım katılımcılarla birlikte limon çizip, boyadık. Odaklanma sorunu yaşadığım bu günlerde Drawing Club'ta beraberce üretmek çok iyi geldi. Üstelik ilgim de dağımadı! Dersten sonra çizimim evin bir köşesinde yerini buldu bile. Fark ettim ki kaygı düzeyimin arttığı bu günlerde ihtiyacım olan beraberce öğrenip, üretmekmiş.

Ben 13 Mayıs'taki buluşmaya gün saymaya başladım bile. Siz de 13 Mayıs'ta beraber çizip, boyayacağımız etkinliğimize hemen bilet almak için bu linki kullanabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

bottom of page