Portfolyo 101 | Tasarlayanlar Atölye

Yaratıcı sektörlerde çalışanlar için portfolyo hazırlamak oldukça önemli. Bir iletişim aracı olarak kullandığımız portfolyolar profesyonel hayata adım atarken bizi tanıtan basamak oluyor. Bu atölyede profesyonel bir portfolyo hazırlamanıza yardımcı olmak için sizinle birebir çalışıp, portfolyonuzu finalize etmenize yardımcı olacağız.

Online olarak gerçekleştirilecek 3 seansta, katılımcılar aşağıdaki adımları tamamlayacak.

1. Seans: “Portfolyo hazırlamanın püf noktaları” üzerine online eğitim 2. Seans: Her katılımcıyla birebir olacak 30 dakikalık bireysel portfolyo değerlendirmesi 3. Seans: E-posta üzerinden bireysel portfolyonun incelenmesi ve son hale getirilmesi

Not: Katılımcıların 17 Haziran günü, saat 19.00’da başlayacak olan ilk seansa iyi bir internet bağlantısı ve bilgisayar/tabletleriyle katılmaları gerekmektedir. Atölye gününden önce online katılım bağlantısı paylaşılacaktır.

Hazırsanız, 17 Haziran'da buluşuyoruz!

Tarihler: 17 - 25 - 30 Haziran 2020, 19:00

Eğitmen: Rezzan Hasoğlu

Eğitmen Hakkında: Studio Sahil - Rezzan Hasoğlu

Rezzan Hasoğlu, Londra merkezli bir ürün tasarımcısıdır. Royal College of Art’dan mezun olduktan sonra Studio Sahil tasarım ofisini kurmuştur. El üretimiyle ürünlerini tasarlarken dijital programları da üretim süreciyle birleştirmektedir.

Doğadaki oluşumları ve kültürel mirastan ilham aldıklarını farklı malzemelerle somut nesnelere dönüştürmektedir. Ürünlerini cam, seramik, metal ve ahşap gibi çeşitli malzemeleri yeniklikçi üretim teknikleri oluşturularak tasarlamakta ve zanaatkarla iş birliği içerisinde üretmektedir.

www.studiosahil.com

Portfolyo 101 workshopuna kommunity sayfamız üzerinden hemen kaydolabilirsiniz.

Öne Çıkanlar